pracownia florystyczno-dekoratorska | info@pracowniaflora.pl | tel. 502 114 169

BUKIETY ŚLUBNE I BUTONIERKI

Specjalizujemy się w niepowtarzalnych bukietach i wiązankach ślubnych, które dobieramy do urody Panny Młodej, stylu sukni, charakteru przyjęcia. Wykonujemy zarówno bukiety klasyczne tj. wiązanka, biedermeier, półkula, kaskada, nosegay, łza jak i kompozycje o mniej standardowych formach tj. arm bouquet, berło, pomander, composite, bukiet nowoczesny. Dla Pań pragnących zwrócić uwagę proponujemy np. bukiet torebkę, wachlarz, mufkę czy parasolkę.

Przy wyborze wiązanki duże znaczenie ma odcień i fason sukni, dodatki Pana Młodego czy też kolorystyka makijażu. Proponujemy również wiązankę dla druhny, która powinna nawiązywać do stylu bukietu panny młodej, rodzajem kwiatów i kolorystyką, ale musi być wyraźnie mniejsza i skromniejsza. Można ją również zastąpić stroikiem kwiatowym na rękę. Do bukietów Pań dobieramy przypinki kwiatowe dla Pana Młodego i drużby.
Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi. Dozwolone jest ich wykorzystanie w zakresie użytku osobistego (nie komercyjnego),
pod warunkiem, że materiały nie są modyfikowane i sposób ich wykorzystania nie narusza osobistych praw autorskich.