pracownia florystyczno-dekoratorska | info@pracowniaflora.pl | tel. 502 114 169

BUKIETY ŚLUBNE I BUTONIERKI

Specjalizujemy się w niepowtarzalnych bukietach i wiązankach ślubnych, które dobieramy do urody Panny Młodej, stylu sukni, charakteru przyjęcia. Wykonujemy zarówno bukiety klasyczne tj. wiązanka, biedermeier, półkula, kaskada, nosegay, łza jak i kompozycje o mniej standardowych formach tj. arm bouquet, berło, pomander, composite, bukiet nowoczesny. Dla Pań pragnących zwrócić uwagę proponujemy np. bukiet torebkę, wachlarz, mufkę czy parasolkę.

Przy wyborze wiązanki duże znaczenie ma odcień i fason sukni, dodatki Pana Młodego czy też kolorystyka makijażu. Proponujemy również wiązankę dla druhny, która powinna nawiązywać do stylu bukietu panny młodej, rodzajem kwiatów i kolorystyką, ale musi być wyraźnie mniejsza i skromniejsza. Można ją również zastąpić stroikiem kwiatowym na rękę. Do bukietów Pań dobieramy przypinki kwiatowe dla Pana Młodego i drużby.
więcej...

BIŻUTERIA KWIATOWA

Oferujemy wykonanie unikatowej biżuterii z żywych kwiatów tj. opaska na głowę, stroik do włosów, wianek, kolia, kolczyki czy bransoletka. Dekoracja biżuterią kwiatową pozwoli każdej z Pań poczuć się w tym szczególnym dniu wyjątkowo. Warto również zamówić przypinki dla rodziców czy innych ważnych gości na przyjęciu.
więcej...

DEKORACJE KOŚCIOŁÓW I USC

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór kwiatowych dekoracji odpowiednich zarówno na ślub kościelny czy cywilny. Aranżacja miejsca zaślubin jest bardzo ważnym elementem podkreślającym wyjątkowy nastrój ceremonii. Proponujemy strojenie ołtarza kwiatami, alejki kwiatowe, kaskady z miękkiego tiulu, świece w szklanych świecznikach, stojaki z żywymi kwiatami oraz uroczyście ubrane krzesła i klęczniki.
więcej...

ŚLUB W PLENERZE

Oferujemy piękne dekoracje drogi do ołtarza w formie szpaleru z kwiatów i świec na stojakach, krzeseł oraz samego ołtarza. Do dekoracji używamy świeżych kwiatów, tiuli, materiałów. Wykonujemy również oprawę dekoratorską przyjęć w ogrodzie tj. poprawin wesela, imprez zaręczynowych czy rocznic ślubu. Dla klientów ceniących sobie naturalny styl proponujemy dekoracje rustykalne lub boho, gdzie do dekoracji używamy jutowe bieżniki, koronki, drewniane skrzynki, pnie drzewa, miedziane naczynia, latarnie, szklane świeczniki oraz inne oryginalne elementy, jako uzupełnienie kompozycji ze świeżych kwiatów.
więcej...

DEKORACJE SAL

Wygląd aranżacji sali weselnej jest uzależniony w głównej mierze od miejsca, jego charakteru i upodobań Młodej Pary. Wystrój zawsze jest dobierany do wnętrza pod względem kolorystyki i stylu. Aby podkreślić charakter sali i stworzyć niepowtarzalną atmosferę uroczystości używamy do dekoracji świec, szkła dekoracyjnego, delikatnych akcentów tkaninowo - świetlnych oraz kompozycji z żywych kwiatów. W naszej ofercie znajdą Państwo również wypożyczenie białych, eleganckich pokrowców na krzesła oraz różnobarwnych szarf.
więcej...

PAPETERIA ŚLUBNA

Winietki, numery oraz plany stołów ułatwią logistykę przyjęcia pozwalając gościom odnaleźć wyznaczone miejsce a przy okazji uzupełnią wystrój sali o oryginalne dodatki.
więcej...

DEKORACJE POJAZDÓW

Proponujemy Państwu oryginalne dekoracje samochodów, dorożek, i innych pojazdów ślubnych oraz ich wnętrz. Oferujemy kompozycje z żywych kwiatów, przypinki do klamek, wstążki, tiule, tablice rejestracyjne. Nasze dekoracje zmienią zwykłe auto w wyjątkowy pojazd. Każdy detal dekoracji jest dopasowany do typu pojazdu, kreacji Państwa Młodych a także do kolorystyki i stylu, stosowanych w aranżacji sali czy kościoła.
więcej...

Dodatki ślubne

Przygotowując swój ślub i wesele warto pamiętać o akcesoriach ślubnych, które będą uzupełnieniem wybranego ślubnego stylu. Dlatego poszerzyliśmy naszą ofertę o bogaty wybór poduszeczek na obrączki, płatki kwiatów w koszach i inne elementy dekoracyjne również z możliwością ich wypożyczenia na czas przyjęcia.
więcej...

dekoracje kolorystyka

Dobór kolorystyki to istotny element dekoracyjny i warto o nim pamiętać już na etapie planowania przyjęcia. Dzięki temu stroje świadków, zaproszenia oraz inne dodatki będą ze sobą współgrały. Wybrany kolor powinien harmonizować z wystrojem sali weselnej. Decydując się na jeden kolor, najlepiej zestawić ze sobą kilka jego odcieni. Nie bez znaczenia jest również oświetlenie sali, które wpływa na postrzeganie barw w samym wnętrzu jak również w zastosowanych dekoracjach materiałowych, świetlnych oraz kwiatowych. Jeśli nie macie Państwo pomysłu poniżej przedstawiamy nasze propozycje dekoracji w wybranej kolorystyce.
więcej...

DEKORACJE MOTYW PRZEWODNI

Dekoracje tematyczne to idealne rozwiązanie dla odważnych par z pasją. Wspólne zainteresowania lub sentyment do jakiegoś motywu może stać się inspiracją do realizacji pomysłów w dekoracjach ślubnych. Oferujemy dekoracje w różnych stylach np. glamour, romantyczny, rustykalny, marynistyczny oraz z wybranym motywem florystycznym np. gipsówka, słoneczniki, sukulenty itp. Z miłą chęcią podejmiemy się realizacji indywidualnego projektu wg Waszego pomysłu.

Galeria w trakcie przygotowań. Zapraszamy wkrótce...
więcej...
Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi. Dozwolone jest ich wykorzystanie w zakresie użytku osobistego (nie komercyjnego),
pod warunkiem, że materiały nie są modyfikowane i sposób ich wykorzystania nie narusza osobistych praw autorskich.