pracownia florystyczno-dekoratorska | info@pracowniaflora.pl | tel. 502 114 169
O mnie
Z wykształcenia jestem architektem krajobrazu, ale moją pasją i sposobem na życie stała się florystyka i dekoracje wnętrz. Potwierdzeniem kwalifikacji w tej dziedzinie jest ukończenie szkoły florystycznej wraz z uzyskaniem tytułu technik florysta oraz zawodowego kursu projektowania wnętrz.

Od 2010 r. prowadzę pracownię florystyczno- dekoratorską, która powstała z miłości do piękna, kwiatów i niepowtarzalnych dekoracji. Kreatywność, duże wyczucie estetyki oraz wieloletnie doświadczenie w branży pozwalają mi na tworzenie projektów trafiających w gusta najbardziej wymagających klientów.
Do każdej realizacji pomysłów podchodzę z wielkim zaangażowaniem. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w kursach, warsztatach, pokazach florystycznych oraz targach ślubnych. Śledzę aktualne trendy w branży, aby móc zaoferować swoim klientom nowoczesne oryginalne rozwiązania oraz usługi na najwyższym poziomie. Swoją wiedzą i zdobytym doświadczeniem dzielę się z innymi prowadząc kursy, szkolenia i warsztaty.

Prywatnie żona i mama Jakuba, miłośniczka herbat oraz dobrej kuchni i muzyki. Moim dodatkowym zamiłowaniem jest projektowanie i urządzanie wnętrz.
Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu. Do tego dążę :-)
O pracowni
Najważniejsze chwile w życiu wymagają specjalnej oprawy. To my możemy sprawić, by te okazje pozostały dla Was i Waszych gości niezapomniane. Stworzymy dla Państwa niepowtarzalny splendor uroczystości i nadamy jej wyjątkowy nastrój.

Każda dekoracja jest wykonywana stosownie do indywidualnych potrzeb i wyobrażeń klienta. Oferujemy Państwu wykonanie oprawy dekoratorskiej wszelkich uroczystości tj. śluby, wesela, komunie, chrzty, bale, bankiety, konferencje, przyjęcia urodzinowe itp. To Wy wybieracie styl, jaki wymarzyliście sobie w tym najważniejszym dla Was dniu, a my postaramy się ziścić Wasze marzenia.
Brakuje Wam pomysłu? Nic się nie dzieje, możecie liczyć na fachową pomoc. Preferujemy staranne, niekonwencjonalne dekoracje- uwzględniając sugestie klienta. Do dekoracji używamy wysokiej jakości materiałów.

Nasze mocne strony to znajomość trendów w zakresie dekoratorstwa, profesjonalizm, indywidualne projekty aranżacji, współpraca z wieloma specjalistami z dziedziny aranżacji wnętrz oraz dekoracji okolicznościowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 
Jak pracujemy
pierwszy krok
Kontakt telefoniczny lub e-mailowy w celu ustalenia terminu niezobowiązującego spotkania. Jeśli nie macie Państwo możliwości osobistego spotkania możemy przedstawić ofertę drogą mailową, po uprzednim uzyskaniu niezbędnych informacji.

drugi krok
Spotkanie, które służy poznaniu Państwa wizji uroczystości oraz oczekiwań. Na podstawie uzyskanych informacji przedstawiamy Państwu bezpłatne propozycje aranżacji wraz z wyceną.

trzeci krok
Szczegółowa wycena przedstawiona drogą mailową lub na spotkaniu. Na jej podstawie powstaje wzór umowy.
czwarty krok
Podpisanie umowy oraz wpłata zaliczki- po akceptacji warunków finansowych i ustaleniach dotyczących wizji imprezy.

piąty krok
Realizacja założonego projektu. Tydzień przed przyjęciem ustalenie ostatecznego zakresu zamówienia.

szósty krok
Ostateczne rozliczenie- po wykonanej przez nas usługi.

*Koszt dekoracji zależy od ustalonego zakresu dekoracji, poświęconego czasu na realizację projektu, wyboru elementów dekoracyjnych, gabarytów sali, rodzaju kwiatów i wielkości kompozycji kwiatowych oraz ich ilości.